Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru

Otomatik açılan bu kapıların yapımı iki aşamadan oluşur mekanik bir kapı yapılması ve sonrasında otomasyon ile kapının otomatiğe çevrilmesi ,bu durum mevcutta olan kapılarınız da uygulanabilmektedir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı

 

Otomatik açılan bu kapıların yapımı iki aşamadan oluşur mekanik bir kapı yapılması ve sonrasında otomasyon ile kapının otomatiğe çevrilmesi, bu durum mevcutta olan kapılarınıza da uygulanabilmektedir.

Villalarda otoparklarda ve büyük fabrika kapılarında yapılan uygulamalar kapının ağırlığına göre seçilen yada hızlı açılma özelliği isteniyorsa buna bağlı olarak marka model değişkenlik göstermektedir.

400 kg başlangıç ağırlıktır bu mekanik kapının ağırlığıdır. Buna bağlı olarak 2500 kg a kadar uzanan bir ürün yelpazesi mümkündür.

Buradaki otomasyonda seçilen motorların bazıları yoğun kullanım özelliği talep edilirse yoğun kullanımdan kasıt günlük 300-500 açılım imkanıdır, bunu sağlayabilen motor seçenekleri mevuttur.

Kapı uzaktan kumanda, kütle dedektörü buton yada otomatik geçiş sistemleri (hgs-ogs) ile entegre çalışabilmektedir.

Kapının içerisinde kullanılan optik sensörler ile kapı kapanma aşamasında arada her hangi bir cisim kalması durumunda kapı bunu algılar ve geri açılmaya başlar, buda kapının emniyet unsurudur.