Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri araç girişlerinin yoğun olduğu yerlerde ön kontrol için otopark otel fabrika vb. kullanım alanlarından uygulaması yapılmaktadır.

Bariyer Sistemleri

Bariyerler sistemleri en çok araç giriş çıkışının olduğu otopark vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Araç girişlerinin yoğun olduğu yerlerde ön kontrol için otopark otel fabrika vb. kullanım alanlarından uygulaması yapılmaktadır.

Kollu otomatik bariyerler istenirse ; kumanda, buton, kütle dedektörü hgs ve ogs gibi farklı opsiyonlarla kullanılabilir.

Bariyerlerin kol boyları 4 metre ile 6 metre arasında kullanılmaktadır. Açılma ve kapanma süreleri müşteri talebine ve kullanım yoğunluğuna istinaden tarafımızca belirlenebilmektedir.

 

İçerisinde kullanılan motorun yay destekli direnci ile kola gönderdiği güç aktarımı prensibi ile çalışmaktadır.

Firmamız tarafından üretilmeyen bariyerler müşterilerin isteği doğrultusunda yerli ve yurtdışı markaları tarafından üretilen ürünlerin sadece uygulamasını yapmaktadır.

Ürünün kullanımı sırasında kaza riskine karşılık emniyet fotoselli ile güvenlik sağlanmaktadır. Ürün kapanma esnasında aradan geçiş için her hangi bir cisim hareket ettiğinde bu hareketi algılayan emniyet fotoselli ürünün kapanma hareketini engelleyerek tekrar açılmasını sağlamaktadır.

Ortalama açılma süresi 5.5 saniye olup,220 volt ve monofaze elektrik ile çalışmaktadır. Maksimum kol uzunluğu 6 metredir. Güç olarak 150 watt kullanmaktadır, Gürültü seviyesi 62 db olarak saptanmış, bariyer ürün ağırlığı ise 75 kg brüt ağırlığa sahiptir.