Yangına Dayanıklı Kapı

Yangına dayanımlı kepenler yangın esnasında yangının sıçramamasını, belirli bir alanda muhafazasını ve vereceği can ve mal kaybını engellemek amacı ile yaptırılmaktadır.

Yangına Dayanıklı Kapı

Yangına dayanımlı kepenkler yangın esnasında yangının sıçramamasını, belirli bir alanda muhafazasını ve vereceği can ve mal kaybını engellemek amacı ile yaptırılmaktadır.

Otomatik kullanımı imkanı olan kepenkler, kumanda buton, ısı tepkisi ve yangın alarm sistemi tetiklemesi ile çalışmaktadır. ST-37 galvaniz sac dan yapılan ürün 60-90-120 dk olarak sınıflandırılır.

Motor pano sisteminde yer alan bağlantılar ile yangın alarm sistemine bağlanabilir. Motor yangına dayanım özelliği sunmaktadır. Motorda bulunan cıva 70 santigrat dereceye ulaştığında yada yangın alarm sisteminden komut geldiğinde otomatik olarak kapı kendisini kapatmaktadır.

Ancak ürünün manuel caraskal sistemi ile açılması mümkündür.

Ürün 1 mm et kalınlığında palet 2 mm et kalınlığında kanal 102 cm çapında boru sistemi Zincir aktarmalı yangına dayanım özellikli motor Çelik tapa sistemi gibi kendine has özellikleri barındırmaktadır.

Termin ve montaj için takribi 2-3 hafta gerekmektedir.

Maksimum genişlik ve yükseklik projeye özel olarak değişkenlik gösterebilir.